• Ідеально для модернізації: працює без нейтрального проводу (N) – підходить для старих інсталяцій.
• Універсальне встановлення: простий монтаж як у вбудовані коробки, так і на DIN-рейку.
• Сумісність із вашим вимикачем: працює з усіма стандартними типами настінних вимикачів.
• Дистанційне керування та автоматизація: керуйте освітленням і створюйте розклади у застосунку ENGO SMART.
• Витримує дуже великі навантаження: здатне керувати освітленням до 3680W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід керування | L1 – 230V AC |
| Вихідний сигнал | COM-S1 безнапругове |
| Живлення | 100-240V AC |
| Зв’язок | ZigBee 3.0 |
| Макс. навантаження | 3680W / 10-500W-LED |
| Розміри [мм] | 39x39x18 |
| Ступінь захисту | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820,40 ₴

