Програмований ZigBee/868МГц розумний терморегулятор, батарея
– Блискавична установка – версія з живленням від батареї
– Безпроблемне налаштування – онлайн або офлайн
– Поверхневий монтаж – не потребує прокладання каналів у стіні
– Сумісність з підлоговим опаленням та радіаторами
– Розклади для кращого контролю та економії енергії
– Керування через додаток Engo Smart
– Працює навіть без інтернету та живлення 230 В
– Блискавична установка – версія з живленням від батареї
– Безпроблемне налаштування – онлайн або офлайн
– Поверхневий монтаж – не потребує прокладання каналів у стіні
– Сумісність з підлоговим опаленням та радіаторами
– Розклади для кращого контролю та економії енергії
– Керування через додаток Engo Smart
– Працює навіть без інтернету та живлення 230 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Алгоритм управління | TPI, гістерезис (від ±0,2°C до ±2°C), дельта RCWC |
| Діапазон регулювання температури | 5 – 45°C |
| Зв’язок | ZigBee 3.0, RF 868МГц |
| Розміри [мм] | 80 x 80 x 23 |
| Точність відображення темп. | 0,5°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 729,60 ₴

