E28NC230 - Термопривід нормально-закритий М28х1,5 жив. 230 В
Термоелектричний привід призначений для керування системою опалення. Його можна використовувати з клапанними вставками в колекторі для теплої підлоги або з зональними клапанами. Він дозволяє відкривати або закривати потік теплоносія в контурі, забезпечуючи контроль температури. Працює напряму з термостатом або через блок керування.
Характеристика продукту:
функція „First Open” – полегшує перше встановлення
швидкий час відкривання
великий крок приводу
має невеликий розмір
низьке споживання електроенергії
сучасний дизайн, висока стійкість
Термоелектричний привід призначений для керування системою опалення. Його можна використовувати з клапанними вставками в колекторі для теплої підлоги або з зональними клапанами. Він дозволяє відкривати або закривати потік теплоносія в контурі, забезпечуючи контроль температури. Працює напряму з термостатом або через блок керування.
Характеристика продукту:
функція „First Open” – полегшує перше встановлення
швидкий час відкривання
великий крок приводу
має невеликий розмір
низьке споживання електроенергії
сучасний дизайн, висока стійкість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | NC = Нормально закритий |
| Довж. проводу [cм] | 90 |
| Живлення | 230 В AC 50 Гц |
| Крок приводу | 4.5 мм |
| Розмір різі | M28 x 1,5 |
| Розміри [мм] | H=65, Ø= 41 |
| Рівень захисту | IP 54/II |
| Сила тиску | 100 Н +/- 15% |
| Споживання електроенергії | 2 Вт |
| Температура навколишнього середовища | Макс. 60°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976,80 ₴

