E901RF – це універсальний бездротовий регулятор температури 3 в 1, який поєднує функції
2-х популярних типів тижневих програматорів, та звичайного добового термостата.
Для систем опалення та охолодження. Його робота полягає в підтриманні комфортних умов
в приміщенні відповідно до налаштованого розкладу або встановленої користувачем постійної
температури. Додаткові функції – „Відпустка”, „Вечірка”.
Регулятор поставляється вже спарений з приймачем.
В комплекті:
• передавач регулятора (E901TX)
• приймач регулятора (E901RX)
Характеристика продукту:
•Має 2 види графіку часу
•Можливість вибору гістерезису або вбудованого алгоритму TPI
•Обмеження максимальної/ мінімальної температури
•Програмна зміна виду реле -
•Нормально відкритий (NO) або нормально закритий (NC)
•Має функцію ПІДІГРІВ/ОХОЛОДЖЕННЯ
•Блокування кнопок та/або додаткові налаштування за допомогою PIN-коду
•Має унікальні коди передачі
•Діапазон роботи до 100 м у відкритому просторі
•Автоматично оновлює сигнал режиму роботи
•Можливість блокування клавіш
•Керування теплою підлогою або джерелом обігріву
2-х популярних типів тижневих програматорів, та звичайного добового термостата.
Для систем опалення та охолодження. Його робота полягає в підтриманні комфортних умов
в приміщенні відповідно до налаштованого розкладу або встановленої користувачем постійної
температури. Додаткові функції – „Відпустка”, „Вечірка”.
Регулятор поставляється вже спарений з приймачем.
В комплекті:
• передавач регулятора (E901TX)
• приймач регулятора (E901RX)
Характеристика продукту:
•Має 2 види графіку часу
•Можливість вибору гістерезису або вбудованого алгоритму TPI
•Обмеження максимальної/ мінімальної температури
•Програмна зміна виду реле -
•Нормально відкритий (NO) або нормально закритий (NC)
•Має функцію ПІДІГРІВ/ОХОЛОДЖЕННЯ
•Блокування кнопок та/або додаткові налаштування за допомогою PIN-коду
•Має унікальні коди передачі
•Діапазон роботи до 100 м у відкритому просторі
•Автоматично оновлює сигнал режиму роботи
•Можливість блокування клавіш
•Керування теплою підлогою або джерелом обігріву
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Алгоритм управління | TPI або Гістерезис (+/- 0,25°C або +/- 0,5°C) |
| Вихідний сигнал | Безпотенційні конт. NO/COM |
| Діапазон регулювання температури | 5 - 35°C |
| Живлення приймача | 230 В AC 50 Гц |
| Живлення термостата | 2xAA лужні батарейки |
| Зв’язок | Бездротовий, 868МГц |
| Кількість в пакованні | 32 |
| Макс. навантаження | 16 (5) A |
| Розміри [мм] | Передавач: 150 x 84 x 22, Приймач: 96 x 96 x 27 |
| Точність відображення темп. | 0,1°C або 0,5°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 750,80 ₴

