Для будь-якої 2-провідної інсталяції: працює без нейтрального проводу (N), ідеально підходить для модернізації.
Два канали в одному модулі: розумне керування двома незалежними контурами освітлення.
Безпечний і простий монтаж: гальванічно розділені входи спрощують підключення існуючих вимикачів.
Збережіть свої вимикачі: сумісний з усіма стандартними вимикачами (кнопковими та традиційними).
Повний контроль у застосунку: дистанційно керуйте світлом і встановлюйте окремі розклади для обох каналів.
Два канали в одному модулі: розумне керування двома незалежними контурами освітлення.
Безпечний і простий монтаж: гальванічно розділені входи спрощують підключення існуючих вимикачів.
Збережіть свої вимикачі: сумісний з усіма стандартними вимикачами (кнопковими та традиційними).
Повний контроль у застосунку: дистанційно керуйте світлом і встановлюйте окремі розклади для обох каналів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ENGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід керування | L1 – 230V AC |
| Вихідний сигнал | COM-S1, COM-S2 безнапругове |
| Питание | 100-240V AC |
| Зв’язок | ZigBee 3.0 |
| Макс. навантаження | 2x1600W /2x(10-500W)-LED |
| Розміри [мм] | 46x46x18 |
| Степень защиты | IP 20 |
Информация для заказа
- Цена: 2 222 ₴

