Розумний терморегулятор Wi-Fi з реле 16А, 230В
– Застосування: системи теплої підлоги та електричного опалення (нагрівальні мати)
– Дуже великий дисплей, функціональні кнопки розташовані збоку
– Розклад – щоденний або щотижневий, також доступний в автономному режимі (без підключення до Інтернету)
– Програмований вхід на вибір:
– робота в режимі опалення/охолодження – вхід CO
– нічний режим зниження температури – вхід NSB
– Швидкий монтаж та налаштування
– Застосування: системи теплої підлоги та електричного опалення (нагрівальні мати)
– Дуже великий дисплей, функціональні кнопки розташовані збоку
– Розклад – щоденний або щотижневий, також доступний в автономному режимі (без підключення до Інтернету)
– Програмований вхід на вибір:
– робота в режимі опалення/охолодження – вхід CO
– нічний режим зниження температури – вхід NSB
– Швидкий монтаж та налаштування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ENGO |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Алгоритм управління | TPI або Гістерезис (від ±0.2°C до ±2°C) |
| Вихідний сигнал | SL 230V AC |
| Входы | CO/NSB – 230V AC |
| Вхід S1 i S2 | датчик температури підлоги, датчик зовнішнього повітря, датчик присутності |
| Діапазон регулювання температури | 5 – 45°C |
| Питание | 230В AC 50Гц |
| Зв’язок | Wi-Fi 2,4 ГГц, MODBUS RS-485 |
| Макс. навантаження | 16(2)A |
| Розміри [мм] | 90 x 90 x 37 мм (13 мм після монтажу в електричну коробку Φ 60) |
| Точність відображення темп. | 0,5°C |
Информация для заказа
- Цена: 5 732,76 ₴

