Бездротовий, інтернет-контролер фанкойла, Wi-Fi
– Бездротове керування 2- або 4-трубними фанкойлами
– Може бути налаштований як бездротовий кімнатний термостат
– Автоматичне або ручне регулювання швидкості вентилятора
– Функція захисту від замерзання та перегріву
– Пам’ять налаштувань після відключення живлення
– Інтеграція з додатком ENGO Smart – дозволяє здійснювати дистанційне керування
– Вимірювання вологості
– Бездротове керування 2- або 4-трубними фанкойлами
– Може бути налаштований як бездротовий кімнатний термостат
– Автоматичне або ручне регулювання швидкості вентилятора
– Функція захисту від замерзання та перегріву
– Пам’ять налаштувань після відключення живлення
– Інтеграція з додатком ENGO Smart – дозволяє здійснювати дистанційне керування
– Вимірювання вологості
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ENGO |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Алгоритм управління | Delta FAN, гістерезис (від ±0,1°C до ±2°C) |
| Вихід Керування вентилятора | Y3 – 0-10В DC; F1/COM3, F2/COM3, F3/COM3 – без напруги, 5(2)A |
| Вихід керування клапаном | Y1 – 0-10V DC, Y2 – 0-10V DC, V1/COM1 – без напруги, 5(2)A V2/COM2 – без напруги, 5(2)A |
| Входы | S1/COM – датчик тем. або безпотенційний контакт;S2/COM – датчик тем. або безпотенційний контакт |
| Діапазон регулювання температури | 5 – 45°C |
| Питание | Вбудований акумулятор Li-Ion 3,7В |
| Живлення приймача | 230В AC 50Гц |
| Зв’язок | Wi-Fi 2,4 ГГц, MODBUS RS-485, 868 МГц |
| Розміри передавача [мм] | 90 x 90 x 14 |
| Розміри приймача [мм] | 150 x 90 x 35 |
| Точність відображення темп. | 0,5°C |
Информация для заказа
- Цена: 11 509,96 ₴

