– Опалення та охолодження: автоматично перемикає режими роботи. Призначений для теплових насосів.
– Функції VP та ANTISTOP: простий захист, що запобігає заклинюванню насоса та приводів клапанів.
– Абсолютна тиша (TRIAC): працює без клацання. Підходить для спалень.
– Нічний режим : автоматично знижує температуру для зменшення витрат на електроенергію.
– Зручний в установці: швидке настінне встановлення.
– Великий дисплей: РК-дисплей з попереднім переглядом температури та годинника.
– Функції VP та ANTISTOP: простий захист, що запобігає заклинюванню насоса та приводів клапанів.
– Абсолютна тиша (TRIAC): працює без клацання. Підходить для спалень.
– Нічний режим : автоматично знижує температуру для зменшення витрат на електроенергію.
– Зручний в установці: швидке настінне встановлення.
– Великий дисплей: РК-дисплей з попереднім переглядом температури та годинника.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ENGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Алгоритм управління | TPI UFH TPI RAD TPI ELE Гістерезис (від ±0,1°C до ±2°C) |
| Входы | CO/NSB – 230V AC |
| Діапазон регулювання температури | 5 – 45°C |
| Питание | 230В AC 50Гц |
| Зв’язок | Дротовий |
| Розміри [мм] | 80 x 80 x 23 |
| Точність відображення темп. | 0,5°C |
Информация для заказа
- Цена: 3 021,92 ₴

