– Програмований таймер для водонагрівачів
– Регульовані години роботи
– Інтуїтивно зрозуміла панель керування
– Сумісність з більшістю водонагрівачів
– Не потрібно замінювати всю систему
– Вбудований термостат – контроль температури
– Проста установка та налаштування
– Економія енергії та менші рахунки
– Висока якість конструкції
– Тиха, безперебійна робота
– Вплив на енергоефективність будинку
– Регульовані години роботи
– Інтуїтивно зрозуміла панель керування
– Сумісність з більшістю водонагрівачів
– Не потрібно замінювати всю систему
– Вбудований термостат – контроль температури
– Проста установка та налаштування
– Економія енергії та менші рахунки
– Висока якість конструкції
– Тиха, безперебійна робота
– Вплив на енергоефективність будинку
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ENGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Алгоритм управління | Гістерезис (від ±1°C до ±20°C) |
| Вихід керування | NO/COM/NC, 5(2)A |
| Входы | S1/COM – датчик температури або контакт без напруги |
| Питание | 230В AC 50Гц |
| Зв’язок | WiFi 2,4 ГГц |
| Розміри [мм] | 90 x 90 x 44 |
| Точність відображення темп. | 0,5°C |
Информация для заказа
- Цена: 5 377,24 ₴

