Термоелектричний привід для колектора теплої підлоги, 230В, M30x1,5, нормально відкритий
– Розмір різьби M30
– Низьке енергоспоживання (лише 2 Вт) – енергоефективний
– Висока міцність – служить роками
– Компактні розміри – безпроблемне встановлення
– Безшумна робота
– Червоний індикатор стану, що показує, відкритий чи закритий клапан
– Розмір різьби M30
– Низьке енергоспоживання (лише 2 Вт) – енергоефективний
– Висока міцність – служить роками
– Компактні розміри – безпроблемне встановлення
– Безшумна робота
– Червоний індикатор стану, що показує, відкритий чи закритий клапан
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | NO – нормально відкритий |
| Довж. проводу [cм] | 90 |
| Живлення | 230 В AC 50 Гц |
| Клас захисту | P 54/II |
| Крок приводу | 4.5 мм |
| Пусковий струм | 300 мА / 200 мс |
| Розмір різі | M30 x 1,5 |
| Розміри [мм] iT500RX | Φ 41 x 65 |
| Сила тиску | 100 Н +/- 15% |
| Споживання електроенергії | 2 Вт |
| Температура зберігання | від -25°C до +60°C |
| Температура навколишнього середовища | Макс. 60°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976,80 ₴

