Термопривід нормально-закритий М30х1,5 жив. 24 В
• живлення 24В AC/DC (безпечна напруга)
• завдяки безпечній напрузі (24В) – можна використовувати в громадських будівлях (наприклад, школах, дитячих садках)
• розмір різьби M30
• низьке енергоспоживання (всього 2 Вт) – енергоефективний
• висока міцність – служить роками
• невелика площа – безпроблемний монтаж
• живлення 24В AC/DC (безпечна напруга)
• завдяки безпечній напрузі (24В) – можна використовувати в громадських будівлях (наприклад, школах, дитячих садках)
• розмір різьби M30
• низьке енергоспоживання (всього 2 Вт) – енергоефективний
• висока міцність – служить роками
• невелика площа – безпроблемний монтаж
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | NC = Нормально закритий |
| Довж. проводу [cм] | 90 |
| Живлення | 24 В AC 50 Гц |
| Крок приводу | 4.5 мм |
| Пусковий струм | 300 мА / 200 мс |
| Розмір різі | M30 x 1,5 |
| Розміри [мм] | H=65, Ø= 41 |
| Рівень захисту | IP 54/II |
| Сила тиску | 100 Н +/- 15% |
| Споживання електроенергії | 2 Вт |
| Температура зберігання | від -25°C до +60°C |
| Температура навколишнього середовища | Макс. 60°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976,80 ₴

