ESIMPLE230B призначений для керування нагріванням/охолодженням,
особливо корисний для теплих підлог з високою тепловою інерцією.
Регулювати задану температуру в кімнаті можна за допомогою ручки.
Завдяки вбудованим алгоритмам цей термостат забезпечує набагато
кращу точність управління температурою, ніж традиційні механічні термостати.
Особливості продукту:
Характеристика продукту:
• простий термостат з ручкою
• алгоритм TPI, ідеальний для теплої підлоги
• зручний перемикач ОБІГРІВ/ОХОЛОДЖЕННЯ
• двокольоровий світлодіод
• поверхневий монтаж
особливо корисний для теплих підлог з високою тепловою інерцією.
Регулювати задану температуру в кімнаті можна за допомогою ручки.
Завдяки вбудованим алгоритмам цей термостат забезпечує набагато
кращу точність управління температурою, ніж традиційні механічні термостати.
Особливості продукту:
Характеристика продукту:
• простий термостат з ручкою
• алгоритм TPI, ідеальний для теплої підлоги
• зручний перемикач ОБІГРІВ/ОХОЛОДЖЕННЯ
• двокольоровий світлодіод
• поверхневий монтаж
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Salus |
| Пользовательские характеристики | |
| Алгоритм управління | TPI або гістерезис (±0.5°C) |
| Вихідний сигнал | 230В AC 50Гц |
| Діапазон регулювання температури | 5 - 30°C |
| Питание | 230В AC 50Гц |
| Зв’язок | Дротовий |
| Количество в упаковке | 100 |
| Макс. навантаження | 3 (1) A |
| Розміри [мм] | 80 x 80 x 26 |
| Уровень защиты | IP30 |
Информация для заказа
- Цена: 1 244,32 ₴

