ESIMPLE230W призначений для керування нагріванням/охолодженням, особливо корисний
для теплих підлог з високою тепловою інерцією.
Регулювати задану температуру в кімнаті можна за допомогою ручки.
Завдяки вбудованим алгоритмам цей термостат забезпечує набагато кращу точність
управління температурою, ніж традиційні механічні термостати.
Характеристика продукту:
• простий термостат з ручкою
• алгоритм TPI, ідеальний для теплої підлоги
• зручний перемикач ОБІГРІВ/ОХОЛОДЖЕННЯ
• двокольоровий світлодіод
• поверхневий монтаж
для теплих підлог з високою тепловою інерцією.
Регулювати задану температуру в кімнаті можна за допомогою ручки.
Завдяки вбудованим алгоритмам цей термостат забезпечує набагато кращу точність
управління температурою, ніж традиційні механічні термостати.
Характеристика продукту:
• простий термостат з ручкою
• алгоритм TPI, ідеальний для теплої підлоги
• зручний перемикач ОБІГРІВ/ОХОЛОДЖЕННЯ
• двокольоровий світлодіод
• поверхневий монтаж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Алгоритм управління | TPI або гістерезис (±0.5°C) |
| Вихідний сигнал | 230 В AC 50 Гц |
| Діапазон регулювання температури | 5 - 30°C |
| Живлення | 230 В AC 50 Гц |
| Зв’язок | Дротовий |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Розміри [мм] | 80 x 80 x 26 |
| Рівень захисту | IP30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243,20 ₴

