Термоелектричний привід призначений для систем зонального опалення.
Може використовуватися, наприклад, з термостатичними клапанами колектрів для підлоги.
Дозволяє відкривати або закривати потік теплоносія по контуру, забезпечуючи
регулювання температури. Може бути підключеним безпосередньо до регулятора
або опосередковано центр комутації.
Характеристика продукту:
функція „First Open” – полегшує перше встановлення
швидкий час відкривання
великий крок приводу
має невеликий розмір
низьке споживання електроенергії
сучасний дизайн, висока стійкість
Може використовуватися, наприклад, з термостатичними клапанами колектрів для підлоги.
Дозволяє відкривати або закривати потік теплоносія по контуру, забезпечуючи
регулювання температури. Може бути підключеним безпосередньо до регулятора
або опосередковано центр комутації.
Характеристика продукту:
функція „First Open” – полегшує перше встановлення
швидкий час відкривання
великий крок приводу
має невеликий розмір
низьке споживання електроенергії
сучасний дизайн, висока стійкість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Imax. | 300mA / 200ms |
| Версія | NC = Нормально закритий |
| Довж. проводу [cм] | 90 |
| Живлення | 230 В AC 50 Гц |
| Крок приводу | 4.5 мм |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Розмір різі | M30 x 1,5 |
| Розміри [мм] | H=65, Ø= 41 |
| Рівень захисту | IP 54/II |
| Сила тиску | 100 Н +/- 15% |
| Споживання електроенергії | 2 Вт |
| Темп. повітря | макс. 60°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976,80 ₴

